Sürüş Deneyimi
Paketleri

SÜRÜŞ DENEYİM PAKETLERİ

Benzersiz araç parkı ve profesyonel eğitmenler ile gerçekleştirdiğimiz deneyim paketleri firmaların kendi çalışanlarına veya müşterilerine benzersiz ve ömür boyu akılda kalıcı deneyimler sunmaktadır.

Circuit Taxi; pilotumuzun direksiyonda olduğu misafirimizin sağ koltukta olduğu Formula 1 pisti üzerinde gerçekleştirilen sürüş deneyimidir.

Circuit Challenge; misafirimizin sürüş yaptığı, deneyimli pilotumuzun öncü araçta/ sağ koltukta olduğu F1 pisti üzerinde gerçekleştirlen sürüş deneyimidir.

Off-Road Experience; 4x4 arazi araçları ile Türkiye’nin en geniş ve kapsamlı teknik ve safari off-road sürüş parkurları üzerinde misafirimizin sürüş yaptığı, deneyimli pilotumuzun öncü araçta/ sağ koltukta olduğu sürüş deneyimidir.

Slalom Challenge; misafirlerimizin düz bir asfalt parkur üstüne yerleştirilen kukaların arasından geçerek, kukaları devirmeden en kısa süre içerisinde parkurun tamamlanmaya çalışıldığı grup etkinliğidir.

Drift Experience; Drift için hazırlanmış özel otomobillerimiz ile misafirlerimizin sağ koltukta oturdukları adrenalin dolu bir deneyimdir.