Distribütörlüklerimiz

Intercity İstanbul Park, şirket bünyesinde birçok motor sporları ile ilgili önde gelen markanın distribütörlüğünü bulundurmaktadır.

OMP&BELL
OMP

1973 yılında kurulan OMP, İtalyan bir firma olup ana ofisi Ronco Scrivia’da bulunmaktadır. Tasarım ve üretim anlamında pilotlara sağladığı güvenlik ekipmanları (yarış tulumu, eldiven, ayakkabı, koltuk, emniyet kemeri, kask vb.) ile Dünya’daki lider firmadır.

Günümüzde OMP ürünleri Formula 1, WRC, WTCC, WEC, RX, Formula E, Formula Indy ve Nascar gibi tüm dünya şampiyonalarında yer almaktadır. Kataloğunda bulunan 2000’den fazla ürünü ile, yarış otomobillerinin ve pilotların güvenliğini sağlar ve her ürün OMP’nin resmi distribütörü olduğu FIA onaylıdır.

Çeşitli koşullarda araç hakimiyeti yükseltilir ve risk algılaması geliştirilir.

2017 sezonunda OMP, Mercedes AMG Petronas F1 ile gerçekleştiği ortaklıkla Formula One ismini kazanmıştır.

2019 yılının sonunda, Bell Kasklar'ı satın almıştır.


BELL

1954’te Roy Richter tarafından kurulan Bell, motor sporları sektöründe karşılanmamış olan ihtiyacı karşılamıştır. Günümüzde Bell markası, dünyanın lider kask markasıdır.

Bell, otomobil, motosiklet ve bisiklet kültürüne hitap edip, sınırları kaldırmak isteyenlere ilham ve imkan vermektedir. -

CATERHAM CARS

1957 yılında dahi Colin Chapman keskin, küçük ve iki koltuklu bir spor otomobil yapmıştır. Bu otomobil “amaca uygun” olarak tasarlanmıştır. Chapman, Caterham sahiplerinin kendi araçlarını yapmalarının keyfini ve gururunu deneyimleyerek sonrasında otomobillerini piste çıkarmalarını istemiştir. Sonrasında “Simplify, then add lightness” mantrası ile Seven doğmuştur.

16 senenin sonunda, Caterham hala orijinal felsefesine bağlı ve yeni çeşitler üretmektedir. Caterham, her zaman sürücünün deneyimini yaptıkları işin kalbine koymuştur. Chapman’ın da 60 yıl önce yaptığı gibi, Caterham ağırlığı azaltmış, gücü arttırmış ve müşterilerine yarış pistinde ya da yolda heyecan verici sürüş imkanı sağlıyor.

Bağlanın, derin bir nefes alın ve kendinizi hazırlayın. Hayatınızın gezintisini yapmak üzeresiniz.

BRAID

Braid, ileri teknoloji lastikleri araştırır, geliştirir, tasarlar, test eder, imal eder ve pazarlar. Nitelikli ve uzman takım en yeni teknoloji ile en kaliteli lastiği müşterisinin ihtiyaç ve özelliklerine göre üretmeyi amaçlar.

Geniş kataloğu ile dünya çapındaki pazarı kapsamaktadır. Bütün araçların üretim aşaması için en estetik ve öncelikli aşamadan ralli ve sokak kullanımlarına kadar kalite, güvenilirlik ve zariflik garanti eder.